Známe oficiální datum globálního uvedení Xiaomi Mi 11 a MIUI 12.5

globální uvedení Xiaomi Mi 11 datum

Těšíte se na chvíli, až bude nový vlajkový telefon od Xiaomi uveden i na celosvětový trh? Už to nebude dlouho trvat. Společnost oficiálně oznámila globální datum uvedení své novinky Xiaomi Mi 11 mimo hranice Číny. Dojde k tomu přesně za týden, tedy 8. února. Spekuluje se o tom, že by se snad mohly objevit i varianty Pro nebo Lite, nicméně o nich oficiální slovo nepadlo. Jak ale firma předvedla už vloni, rozhodně není něco takového vyloučeno. Zatím se neví ani nic o ceně, ale měla by být podobná sumě, za kterou se prodávalo loňské MI 10.

datum globálního uvedení Xiaomi Mi 11

Společně s nejnovějším telefonem nejvyšší produktové řady Mi Xiaomi hodlá ukázat i novou verzi nadstavby MIUI. Nový telefon doprovodí systém MIUI 12.5. V jeho souvislosti se zatím mluví o dvou novinkách. Přímo v telefonu půjdou například skrývat ikony systémových aplikací. Mnohem zajímavější je ale nové prostředí MIUI+, které by (stejně jako třeba aplikace Můj telefon u Samsungu) měla po připojení Windows poskytovat možnost spouštět aplikace z telefonu na monitoru. Datum uvedení Xiaomi Mi 11 a nadstavby MIUI 12.5 pro globální trh není daleko, tak se brzy dočkáme konkrétních ukázek.

Kolik by u nás mohl model Mi 11 nakonec stát?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)