TOPlist

Giphy Cam umožní jednoduše tvořit gify

Giphy Cam

Služba Giphy patří mezi největší služby s Gify na internetu. Můžete jej dokonce najít ve Facebook Messengeru. Nyní spustili testovací verzi Giphy Cam, což je aplikace pro tvorbu obsahu. Co nabídne jiného?

Giphy Cam: Tvorba gifů jednoduše

Aplikace umožňuje například natočit video, nebo nafotit pět fotek rychle za sebou. Následně do nich můžete přidat mnoho efektů a samolepek. V popisu aplikace bylo napsáno, že by nový obsah do aplikace by měl přibývat každý týden. To je poměrně odvážný tah.

giphy-cam-1

Jakmile úpravu dokončíte, můžete svůj výtvor ihned sdílet přes Facebook Messenger, Twitter, Instagram, nebo SMS. Další možností je export do formátů MP4 a samozřejmě do GIF, abyste své dílo mohli použít později.

Aplikace vyšla nejprve pro iOS a poté neveřejně na Google Play, což znamená, že ještě nebyla plně připravena na spuštění a mohli se v ní objevovat chyby. Bohužel ale byla z Google Play po chvíli stažena dolů, takže se pravděpodobně jednalo o omyl vývojářů. Jak už se ale jednou něco dostane na internet, je velmi těžké to dostat zpátky úplně. Na “záchranu” přichází APK Mirror, kde se dá Giphy Cam stáhnout.

Tak a aplikace už je znovu dostupná na Google Play, a to už rovnou v plné verzi. K instalaci potřebujete alespoň Android ve verzi 5.0, z paměti telefonu si pak vezme 74 MB.

GIPHY CAM - The GIF Camera & GIF Maker
GIPHY CAM - The GIF Camera & GIF Maker

Tvoříte si někdy vlastní gify?

zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)