Gigabyte umí nejen PC komponenty, ale i smartphony

Komerční článek

Základní desky nebo grafické karty značky Gigabyte zná asi každý počítačový nadšenec. Tolik se zase neví, že vyrábí i vlastní telefony pod značkou GSmart, které jsou na českém trhu k dostání od roku 2012 a jejich popularita neustále vzrůstá.

Gigabyte

Všechny smartphony GSmart jedou na operačním systému Android a až na jeden model podporují dual sim. Krátké názvy jednotlivých telefonů, jako Guru, Saga, Roma, Maya či Tuku se nejen dobře pamatují, ale mají i svůj význam.

“První písmena názvu každého modelu dávají dohromady slovo GSMART a určují i kategorii telefonu – Modely od G patří do nejvyšší třídy a T zase představují ekonomické řešení,” uvedl Michal Franko, produktový manažer smartphonů GSmart.

GSmart Guru a Roma

Všechny modely GSmart mají platformu Android a zakládají si na kvalitních displejích. Jaké novinky chystá GSmart v nejbližší době? “Ve třetím čtvrtletí uvedeme na trh nové modely, například Arty A2 s pětipalcovým IPS displejem a Androidem 4.4 KitKat. Ten v sobě bude mít i další novinka Mika M2, která se navíc může pochlubit kvalitním 13MPx fotoaparátem,” dodává Franko.

Jak telefony od Gigabyte vypadají zblízka, si mohli prohlédnout návštěvníci pražské Android Roadshow 2014, kde měl GSmart svůj stánek.

Komerční článek

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)