Nemáte plán na víkend? Zahrajte si zdarma Ghost Recon Breakpoint

ghost recon breakpoint zdarma

Google Stadia je v Česku teprve pár týdnů a tak možná nevíte, že Google čas od času uvolní na víkend či jinou určitou dobu hry, které si můžete zahrát po omezenou dobu bez toho, aniž byste za ně zaplatili. Tento týden nás čeká zdarma hra Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint.

Hra však nebude v předposledním lednovém víkendu zdarma pouze na Stadii. Lze si ji zahrát také na PC, Playstationu, Xboxu či dokonce Amazon Luna. Akce trvá od 21. do 25. ledna. Jedná se tak o ideální příležitost si hru vyzkoušet a zjistit, co všechno nabízí a zda vás bude bavit. Na základě toho se pak můžete rozhodnout, zda si ji koupíte či nikoliv.

Stadia
Stadia

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint – Official Cinematic Announcement Trailer

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - Official Cinematic Announcement Trailer

Tyto víkendové free-to-play modely jsou třeba na Steamu poměrně dlouho. Nevýhodou však je že většinou musíte stáhnout poměrně velké množství dat, což u Stadie nehrozí a můžete rovnou skočit do hry. Pokud si tak chcete hru vyzkoušet, musíte si předplatit členství Stadia Pro, které vyjde na 259 Kč měsíčně.

Vyzkoušíte Ghost Recon Breakpoint zdarma?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)