Geekbench odhalil Samsung Galaxy S20 Lite. Dostane Snapdragon 865

samsung galaxy s20 lite geekbench

Před časem jsme vás informovali o spekulaci, že Samsung pracuje na nástupci Galaxy S10 Lite, který by se měl na trhu objevit někdy v říjnu tohoto roku. Nejnovější únik z benchmarku Geekbench však ukazuje, že bychom se mohli Galaxy S20 Lite dočkat o něco dříve.

Geekbench odhalil Samsung Galaxy S20 Lite

Již od začátku se říkalo, že telefon dostane Snapdragon 865 a nadstavbu Samsung One UI 2.5. Alespoň první zpráva byla z největší pravděpodobností potvrzena, jelikož vidíme octa-core “Kona” čipset taktovaný na 1,8 GHz. To přesně odpovídá parametrům a pracovnímu názvu nejvýkonnějšího čipsetu od Qualcommu. Sekundovat mu pak bude 6 GB operační paměti RAM, ovšem spekuluje se také o existenci 8 GB verze.

samsung galaxy s20 lite geekbench

Telefon se označuje jako SM-G781B, přičemž server SamMobile sdělil, že písmeno B na konci označuje region. Zda se i my dočkáme Snapdragonu je zatím otazníkem. Spíše však počítáme s nějakým tím Exynosem 990. Třeba nás ale jihokorejský gigant překvapí.

Těšíte se na Galaxy S20 Lite?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)