TOPlist

Majitelé těchto levnějších Garmin hodinek hlásí nepříjemný problém. Netrápí i vás?

Garmin Venu Sq 2
  • Majitelé sportovních hodinek Garmin Venu Sq 2 hlásí závažný problém
  • Údajně jim za žádnou cenu nejdou instalovat aplikace ani ciferníky
  • Garmin se k problému vyjádřil, záležitost se již měla dostat k vývojářům

Uživatelé sportovních hodinek Garmin Venu Sq 2, které se v Česku prodávají s cenou začínající na necelých 5 300 korunách, hlásí nepříjemný problém. S verzí firmwaru 2.64, jež měla opravovat systémové bugy, údajně přišla vcelku závažná chyba, bránící v instalaci aplikací a ciferníků.

Majitelé hodinek si začali stěžovat na oficiálním fóru už minimálně měsíc zpátky. Nespojuje je přitom region, ve kterém žijí, a ani operační systém chytrého telefonu spárovaného s hodinkami. Zasaženi jsou nejen spotřebitelé ze Spojených států, ale také ze zemí Evropy, například Rakouska.

Garmin Venu Sq 2

Uživatel fóra vystupující pod jménem „6948079“ kupříkladu prohlásil, že se mu aplikace začnou instalovat, ale proces se nikdy nedokončí. Údajně mu nepomohlo hodinky podrobit továrnímu restartu a ani úspěch nenesly ani méně „násilné“ kroky, jako zapnutí či vypnutí Bluetooth nebo jejich přejmenování.

Ke stížnostem zákazníků se minulý týden v pondělí vyjádřil zástupce Garminu, který celou věc předal vývojářům. Od té doby neposkytnul žádnou aktualizaci.

Setkali jste se někdy s podobným problémem?

Zdroje: Oficiální fórum, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)