TOPlist

Garmin Instinct Crossover mají analogové ručičky, extrémní výdrž a solární panel

Garmin Instinct Crossover

Garmin Instinct Crossover jsou nové chytré hodinky od populárního výrobce, které jsou unikátní hned v několika věcech. Mají analogové ručičky a nechybí třeba ani solární panel, díky kterému mají vydržet na jedno nabití až dva měsíce, což je hodnota, o které si většina výrobců může nechat zdát.

Garmin Instinct Crossover vychází z modelu Garmin Instinct 2, takže se chlubí odolným tělem, které splňuje certifikaci MIL-STD-810 a vodotěsnost do 10 ATM. Na první pohled byste si je klidně mohli splést s modely G-Shock od Casia. Již zmíněné analogové ručičky jsou poháněny technologií RevoDrive, která je dokáže automaticky zkalibrovat.

Garmin | Instinct Crossover | Rugged Hybrid Smartwatch

Garmin | Instinct Crossover | Rugged Hybrid Smartwatch

Solární panel pak dramaticky napomáhá celkové výdrži avšak za předpokladu, že budete nějaký čas venku na sluníčku. Na jedno nabití mají vydržet až 70 dní, pokud zapnete úsporný režim, vydrží prý téměř donekonečna. Obejdete se ale samozřejmě i bez něj, kdy hodinky při běžném používání vydrží až 28 dní.

Stejně jako ostatní modely umí hodinky změřit VO2 Max hodnotu, váš fyzický věk a samozřejmě detailně sledovat vaše sportovní aktivity. Z ostatních funkcí stojí za zmínku barometr a kompas, nebo samozřejmě GPS s funkcí TracBack. Hodinky jsou k dispozici i v Česku, přičemž za verzi bez solárního panelu si výrobce žádá 13 490 Kč. Pokud byste o něj měli zájem, připlatíte si 1 100 Kč.

Zkoušeli jste někdy Garmin hodinky?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)