TOPlist

Skvělé hodinky Garmin fenix 7X Solar jsou v super slevě. Vydrží až 37 dní a poskytnou hromadu dat

garmin fenix 7x black friday slevy
  • Garmin Fenix 7X Solar jsou nyní za vynikající cenu
  • Jedná se o takřka vrcholný model se skvělou výdrží
  • Potěší profesionální i příležitostné sportovce

Hodinky Garmin Fenix 7X Solar jsou na trhu už od ledna loňského roku, jedná se o (vyjma verze Sapphire) o vrcholnou verzi hodinek Fenix, která potěší každého sportovce. Tento konkrétní model přišel do Česka s cenovkou 21 990 korun, postupně jeho cena spadla někam k 15 tisícům a nyní jej můžete díky Black Friday akci na Datartu koupit už za 12 690 korun. To je super nabídka a počítám s tím, že se za takový peníz na skladě moc dlouho neohřejí.

Garmin Fenix 7X Solar jsou vynikající hodinky zaměřené především na sportovce, ale mám v okolí spoustu „hobíků“, kterým prostě vyhovuje jejich uživatelské rozhraní a dobrá výdrž baterie, která činí až 37 dní. Jak je to možné? Díky solárnímu panelu, který je zabudovaný přímo v displeji. Samozřejmě tedy bude záležet na tom, jak často jste na sluníčku. Samozřejmostí podpora bezkontaktního placení skrz Garmin Pay a hromada měření, ať se bavíme o zdravotních nebo sportovních funkcích. Od celodenního sledování srdečního tepu a jeho variability přes okysličení krve, zatížení organizmu až po kvalitu spánku.

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Review : Worth the Upgrade?

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Review : Worth the Upgrade?

Funkce Body Battery pak slouží k tomu, aby vám ukázala pomocí jediného čísla stav vašeho těla, respektive únavy. Ta bere data jako je spánek, zatížení organismu, odchylku srdečního tepu a další, aby vám pak sdělila hodnotu od 0 do 100, podobně jako je to třeba u chytrých telefonů. K hodinkám výrobce rozdává Topo Czech PRO Voucher, přes který si stáhnete mapu České republiky s aktivním routingem a topografickými daty v měřítku 1 : 10 000.

Za danou cenu jde zkrátka o velmi povedené hodinky. Takže pokud jste o Garminech někdy přemýšleli, nyní je ideální příležitost k nákupu.

Máte zkušenosti s hodinkami Garmin?

Zdroj: 12 690 Kč

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)