Funkce Game Turbo je nově samostatnou aplikací. Nejprve u Xiaomi Pocophone F1

herni rezim xiaomi pocophone

Společnost Xiaomi opět pokračuje ve vylepšování telefonu Pocophone F1. Je to hodně zajímavé, vzhledem k tomu, že společnost má i dražší telefony, kde podpora není taková. Jeden z důvodu je i speciální Poco tým, který má na starost vylepšování telefonu. A to ať už se jedná o rychlé implementace novinek z MIUI anebo zbrusu nových funkcí pro Pocophone F1. Nyní se zaměřují na funkci Game Turbo, nebo spíše už aplikaci.

Game Turbo bude aplikací od Pocophone. K dispozici už je v poslední betaverzi MIUI 10

Před několika týdny se uživatele Poco F1 (Heuréka) dočkali velké aktualizace, která přináší možnost nahrávání videa ve 4K rozlišení a 60 FPS, podporu Widevine L1 a také Game Turbo, což je speciální herní režim. Nyní v poslední aktualizaci se opět zaměřili na Game Turbo. Zatímco dříve šlo o funkci, tak nově se jedná o samotnou aplikaci.

Všimnout si můžete i toho, že je vyvedena do žlutých barev, což je barva Pocophone. Hodně designem i funkcemi připomíná herní režim Black Shark, což je řada herních telefonů od Xiaomi. Pokud budete na Pocophone F1 (recenze) hrát nějakou hru, můžete si aktivovat speciální lištu, na které jsou rychlé zkratky pro vytvoření snímku obrazovky, nahrávání videa, vymazaní paměti, přepnutí z Wi-Fi na data. Zároveň se můžou otevřít vybrané aplikace ve formě plovoucího okna, takže můžete chatovat, zatímco na pozadí stále bude hra.

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Pocophone F1

1.0
  • Displej 6.18", 2246 x 1080 pixelů, IPS
  • Procesor Snapdragon 845
  • RAM 6 GB
  • Fotoaparát 12 MP + 5 MP
  • Baterie 4 000 mAh
  • Cena od 9 999 Kč

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám zatím líbí softwarová podpora u Pocophone F1?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)