Galerie od Xiaomi projde velkou změnou. Mnohem více se zaměří na úpravu fotografií

galerie od xiaomi nove funkce

Už delší dobu víme, že Xiaomi chystá několik změn u galerie. A to hlavně s větším zaměřením na úpravu fotografií. Nyní lidé z XDA Developers dokázali s předstihem spustit jednu z nových funkcí galerie od Xiaomi, která vypadá hodně dobře. Jedná se o rychlou změnu oblohy. Díky tomu si tak můžete zcela změnit výslednou fotografii.

Galerie od Xiaomi umožní rychlejší úpravy fotografií a obrázků

Xiaomi má vlastní galerii v nadstavbě MIUI. Brzy ji rozšíří několik zajímavých funkcí. Jedna z nich je i možnost jednoduché změny oblohy. Na výběr je velké množství různých předvoleb, díky čemuž půjdou změnit různé scény. Zajímavé je na tom to, že se nejen mění obloha, ale zároveň se přidávají relevantní efekty na zbytek fotografie. A to hlavně reálnější světlo. Tyto efekty půjdou rovněž zcela vypnout, nebo naopak zvýraznit.

MIUI Gallery Feature to replace the “sky” for upcoming Xiaomi smartphones

MIUI Gallery Feature to replace the "sky" for upcoming Xiaomi smartphones

Na XDA už dokázali tuto funkci s předstihem spustit, jak můžete vidět na videu výše. Funkce se má nejprve objevit na nových telefonech Xiaomi, které ještě nebyly představeny. Později ji ale uvidíme i na starších telefonech, pravděpodobně ale neoficiální cestou půjde funkce aktivovat dříve. Zároveň nemá jít o jedinou novinku v aplikaci galerie. Xiaomi jich chystá hned několik. Dozvědět bychom se o nich měli v následujících týdnech.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Používáte galerii od Xiaomi, nebo jste přešli na jinou aplikaci?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)