Menu

Nelíbí se vám aplikace Galerie na OnePlus? Víme, kde je problém

Aplikace Galerie na OnePlus telefonech je hodně zvláštní. Z nějakého podivného důvodu společnost používá verzi z března minulého roku, přitom ale na ni za tu dobu vyšlo celkem osm aktualizací a ta poslední ji poměrně razantně mění. Pojďme se na ni blíže podívat.

Aplikaci Galerie na OnePlus si musíte aktualizovat manuálně

Na Google Play je dostupná Galerie ve verzi 1.21, která vyšla v březnu roku 2016. Zajímavé je, že tato verze je dostupná i na OnePlus 5. Přitom v době začátku prodeje tohoto posledního telefonu, už byla k dispozici Galerie ve verzi 1.7.0. Po několika dalších měsících už je verze 2.0 a OnePlus stále zapomíná vydat aktualizaci oficiální cestou.

Verze 1.2.1 je stále přitom postavena na holo designu z Androidu 4.X, což už je několik let za zenitem. Pokud se vám tedy Galerie nelíbí, doporučujeme ruční aktualizaci, a to třeba přes APKMirror, kde už je k dispozici verze 2.0. Ta vyšla před několika dny.

Už při prvním spuštění si všimnete velkých změn, aplikace dostala moderní spodní navigační lištu, nově má i ikonky a také jednu funkci. A to možnost zobrazit si fotografie podle místa, kde byly pořízeny. Po kliknutí se otevře mapa, na které jsou zvýrazněna místa, ze kterých pochází fotografie a také jejich počet. Může se jednat o užitečnou funkci, když třeba hledáte fotky z výletu.

OnePlus Gallery
OnePlus Gallery
Developer: OnePlus Ltd.
Price: Free

Líbí se vám nový design aplikace Galerie na OnePlus telefonech?

Zdroj: androidpolice.com

Komentáře

Braiteyy (Braiteyy)

10.11.2017 23:03

Funguje na všech telefonech s androidem 5.0 + :)

Libb

Libb 20

11.11.2017 6:49

Zkusil jsem to a je to snad horší, než vestavěná galerie u Samsungu. Děs.

Smoukey

11.11.2017 7:18

Mám op3 a nejlepší app na fotky je ta od Googlu, hodně rychle jsem si zvyk na sdílecí a zálohovací funkce.

Jediná app od OP která za něco stojí je launcher. Na něj nedám dopustit.

RSS (komentáře k článku)