TOPlist

55″ QLED televize za korunu? Samsung je rozdává ke Galaxy Fold2

Galaxy Z Fold2 televizor za korunu

Koupit si drahý vlajkový telefon a dostat k němu dárek není pochopitelně nic nevšedního. Obal, držák, hodinky, náramek, nebo jiné menší doplňky ze segmentu elektroniky. Rozhodně však není běžné, když je oním dárkem 55palcový televizor. Přesně do takové marketingové akce se ale právě pustil Samsung. Jak přesně je nastavená? Pokud si koupíte chytrý skládací telefon Samsung Galaxy Z Fold2 5G, můžete k němu získat 55“ televizor QLED z modelových řad Q64T, Q65T a Q67T za korunu.

Galaxy Z Fold2 televizor za korunu banner

Díky nabídce ze série Foldable Week, která potrvá od 19. dubna do 9. května 2021 či do vyprodání zásob, tak může zákazník získat televizi v hodnotě sedmnácti tisíc korun. Podmínkou je zakoupení nejnovějšího flexibilního Samsung telefonu v černé nebo bronzové barvě a s vnitřní pamětí 256 GB. Galaxy Z Fold2 a k němu televizor za korunu můžete pořídit jak na webu Samsungu, tak i u vybraných oficiálních prodejců této značky.

Jaký nejhodnotnější dárek jste kdy k mobilu dostali?

Zdroj: TZ Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)