Známe kompletní specifikace, cenu i datum odhalení Galaxy XCover Pro

galaxy xcover pro

Telefony z řady Galaxy XCover jsou dosti populární a tak není divu, že chce Samsung představit další model. Dnes unikla velká spousta informací a my se tak podíváme na kompletní specifikace chystaného Galaxy XCover Pro. Kromě toho máme také rendery, které by mají být velmi přesnou podobou tohoto modelu.

Samsung Galaxy XCover Pro ponese označení SM-G715F a bude poháněn čipsetem Samsung Exynos 9611, kterému má sekundovat 4 GB operační paměti RAM. Již z výroby na telefonu poběží Android 10 s nadstavbou One UI 2.0, přičemž jako úložiště nám poslouží 64 GB paměti. V současné době však nevíme, zda ho bude možné rozšířit skrz microSD kartu. Přední stranu telefonu pokryje 6,3″ displej s Full HD rozlišením, který bude narušovat průstřel v levém horním rohu, ve kterém se ukrývá 13 megapixelová selfie kamerka.

Zadní fotoaparát má pak 25 megapixelový hlavní snímač a 8 megapixelový ultraširokoúhlý objektiv. Čtečka otisků prstů je zabudována do zapínacího tlačítka na pravé straně, přičemž by měl telefon disponovat dalšími dvěma programovatelnými tlačítky. Samozřejmostí je pak odolnost vůči prachu a vodě – certifikace IP68. O výdrž se pak postará 4 020 mAh baterie, která se bude nabíjet tradičně skrz USB-C port. Telefon bude na řadu Galaxy XCover poměrně tenký – 10 mm a má vážit 200 gramů, což je na poměry takto odolného přístroje více než uspokojivá hodnota. Telefon bude stát 500 EUR a v Evropě bude k dispozici začátkem února, kdy ho Samsung oficiálně odhalí.

Co říkáte na specifikace Galaxy XCover Pro?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)