Únik: Všechny varianty Galaxy Watch6 a jejich design

Samsung Galaxy Watch6 varianty verze velikosti barvy

Fanoušci značky Samsung již jistě netrpělivě vyhlížejí letní verzi produktové prezentace Galaxy Unpacked, na které se představí nejen nové ohebné telefony, ale také nositelná elektronika nové generace. Mimo jiné i chytré hodinky. V případě Galaxy Watch6 se dočkáme například kýženého návratu otočné lunety, nicméně jen u některých konkrétních modelů. Právě rozdělení designových verzí a také některé jejich barevné varianty jsou předmětem jednoho z posledních úniků.

Samsung Galaxy Watch6 varianty verze velikosti

Díky dvěma zdrojům máme pár dní před oficiálním uvedením jako na stříbrném podnosu naservírovány všechny modely a některé barevné verze. První přehled zmiňuje přesné názvy v kategoriích s Bluetooth/Wi-Fi i LTE včetně velikostí. Je tedy potvrzeno, že Samsung hodinky vyrazí na trh v celkem osmi variantách s ohledem na velikost a výbavu.

Dočkáme se Galaxy Watch6 i Galaxy Watch6 Classic a velikosti budou 40 a 44 u klasické verze a 43 a 47 milimetrů u varianty Classic. Zmíněná otočná luneta se bude týkat právě luxusnějších hodinek Classic. Z barevných variant zatím vidíme tmavě šedou, světle šedou a béžovou.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Na kterou verzi Galaxy Watch6 si brousíte zuby?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)