TOPlist

Do Galaxy Watch5 míří další update. Přináší nové ciferníky i zlepšenou optimalizaci

samsung galaxy watch5

Samsung právě vydal novou aktualizaci, která potěší všechny uživatele hodinek Galaxy Watch5, kteří sledují právě konané mistrovství světa ve fotbale. Pro dvojici hodinek Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro si totiž přichystal nové ciferníky, které se nesou v duchu vlajek zemí, kteří se tohoto šampionátu účastní. Netřeba se tedy pozastavovat nad tím, proč tam ta naše není.

Aktualizace má velikost asi 500 MB a právě teď je dostupná v aplikaci Galaxy Wearable. Kromě nových ciferníků přináší tento update rovněž listopadové bezpečnostní záplaty a v seznamu změn se můžeme dovědět také o vylepšené stabilitě, která by měla zlepšovat celkové chování hodinek. Je to samozřejmě opět hodně neurčitá informace, ale každopádně je chvályhodné, že nám jihokorejský gigant pravidelně dopřává aktualizace. Jen škoda, že se nedostalo na loňské modely, ale třeba se dočkáme později. Stejně tak není aktualizace dostupná pro Galaxy Watch5 Pro v LTE verzi, ale je jen otázkou času, než se dostane i na ně.

Galaxy Wearable (Samsung Gear)
Galaxy Wearable (Samsung Gear)

Už vám dorazila nová aktualizace?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)