Je to tu. V Galaxy Watch4 začíná fungovat Asistent Google

Samsung Galaxy Watch4 Asistent Google spuštění

Do jedněch z nejlepších chytrých hodinek po dlouhém čekání míří funkce, se kterou budou ještě o něco více chytré. Řeč je o Samsung Galaxy Watch4, ve kterých postupně začíná fungovat hlasový Asistent Google. Hodinky se zatím exkluzivním systémem Wear OS 3 byly s tímto šikovným pomocníkem spojovány už několik měsíců, teď k jeho zpřístupnění konečně oficiálně dochází. I když ne hned celosvětově.

Opravdu dlouho se spekulovalo nejen o tom, kdy zatím nejlepší Samsung Galaxy Watch Asistenta dostanou, ale jestli je v tomto ohledu ještě nepředeženou Google Pixel Watch. Jejich příchod byl nakonec naplánován až na podzim, což možná přispělo i k následnému rychlejšímu zavedení pro Samsung hodinky.

Galaxy Wearable (Samsung Gear)
Galaxy Wearable (Samsung Gear)

Ačkoli je spuštění této funkce obecně dobrou zprávou, pro tuzemské nadšence máme zatím špatnou zprávu. Na seznamu podporovaných zemí v tuto chvíli ČR chybí. Nejbližším regionem, kde právě začíná Asistent Google v Galaxy Watch4 fungovat, je Německo. Uvidíme, zda případně půjde geografické omezení nějak obelstít, nebo budeme muset počkat na oficiální rozšíření.

Do kterých hodinek byste také chtěli Google Asistenta?

Zdroj: Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)