Super: Galaxy Watch zvládnou ovládat i kamery a zvonky

Galaxy Watch SmartThings kamery Nest zvonky RIng update aktualizace

Společnost Samsung před několika hodinami oznámila aktualizaci ekosystému SmartThings, která uživatelům hodinek Galaxy Watch přímo z jejich zápěstí umožní interagovat s ještě více prvky chytré domácnosti. Update rozšíří seznam zařízení, která lze pomocí hodinek sledovat či ovládat, o kamery Google Nest a video zvonky Ring. Na seznamu kompatibilních přístrojů jsou nyní například i čističky vzduchu, termostaty, žaluzie, televize, klimatizace, světla, reproduktory a další smart home prvky.

“Chytré hodinky a nositelná zařízení jsou stále populárnější a tato nová aktualizace umožňuje uživatelům maximalizovat jejich zážitek z propojeného domácího bydlení,” komentoval novinku Jaeyeon Jung, výkonný viceprezident Samsungu a vedoucí oddělení SmartThings.

Korejská značka ve zprávě uvádí, že uživatelé zařízení Galaxy Watch nemusí kvůli zmíněnému typu komunikace ani otevírat aplikaci. Mohou jednoduše přejet prstem doprava z ciferníku hodinek a snadno se dostat do systému SmartThings. Přesný termín vypuštění inkriminované aktualizace zmíněn nebyl, ale je možné, že už míří třeba i do vašich Galaxy Watch.

Co dalšího byste chtěli ovládat hodinkami?

Zdroj: Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)