TOPlist

Samsung Galaxy Tab S8 odhalen na oficiálně vypadajících snímcích. Líbí se vám?

samsung galaxy tab s8

O chystané řadě tabletů Galaxy Tab S8 jsme vám toho napsali poměrně hodně. Leakerům se podařilo zjistit velké množství informací ohledně hardwaru a nyní nám Evan Blass přináší oficiálně vypadají snímky, které potvrzují třeba výřez u Ultra varianty.

Oficiálně vypadající rendery řady Samsung Galaxy Tab S8 jsou venku

Tablety Galaxy Tab S8 a Galaxy Tab S8 Plus se od aktuální řady Galaxy Tab S7 nijak zvlášť po designové stránce neliší. Varianta Ultra však dostane výřez, ve kterém můžeme vidět dvě seflie kamerky. Je navíc poměrně malý. Rámečky okolo displeje jsou výrazně tenčí ve srovnání s ostatními variantami, na pravé straně nalezneme samozřejmě tlačítka power a ovládání hlasitosti.

Všechny tři mají dle posledních informací nabídnout AMOLED panel se 120Hz obnovovací frekvencí a čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1. Co se týče baterie, kapacitu známe pouze u Ultra verze, mělo by jít o 12 000mAh akumulátor s podporou 45W nabíjení.

Jaký tablet doma používáte vy?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)