Samsung Galaxy Tab S7 Lite dostane Snapdragon 750G. Konečně zajímavý tablet?

galaxy tab s7 lite

O chystaném tabletu Samsung Galaxy Tab S7 Lite jsme vám již psali a nyní víme, že dostane Snapdragon 750G. Tedy, alespoň jedna ze tří variant. Samsung má tablet představit velice brzy, jelikož uniklo spoustu detailů a nyní byl spatřen také v benchmarku Geekbench.

Galaxy Tab S7 Lite dostane Snapdragon 750G

Zařízení se označuje jako SM-T736B a s největší pravděpodobností jde právě o Galaxy Tab S7 Lite. Je však možné, že tablet nakonec dostane název Galaxy Tab S8e. V benchmarku Geekbench byl spatřen tento model a mělo by se jednat o 5G variantu. Tiká v ní čipset Snapdragon 750G, který se používá v telefonech vyšší střední třídy. Jihokorejský gigant ale pracuje také na LTE a Wi-Fi variantách. Spekuluje se o tom, že dostanou o něco méně výkonné procesory.

samsung galaxy tab s7 lite snapdragon 750g

Zařízení běží na Androidu 11 a v tomto benchmarku jsou k vidění pouze 4 GB RAM. Obecně se však očekává, že až bude tablet nabízen k prodeji, tak nabídne minimálně 6, potažmo 8 GB operační paměti.

Jak se na nový tablet těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)