TOPlist

Galaxy S9 a Note 9 dostávají aktualizaci Android 10 beta. Kdy se dočkáme ostré verze?

samsung galaxy s9 android 10

Společnost Samsung právě vydala aktualizaci beta verze Android 10 s nadstavbou One UI 2.0, která je dostupná pro telefony Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy Note 9. Aktualizace je aktuálně dostupná pouze v odemčených modelech Galaxy S9, Galaxy S9+ a Galaxy Note 9. Pokud tedy máte zájem ochutnat nejnovější verzi systému Android, máte možnost.

Pokud si chcete stáhnout beta verzi systému Android 10, musíte se přihlásit do beta programu skrz aplikaci Samsung Members. Následně běžte do nabídky Nastavení > Aktualizace systému. Pokud ještě nemáte aktualizaci dostupnou, chvíli počkejte. Samsung ji aktuálně vydal v USA a postupně se dostává dál. Podotýkáme, že se tato zpráva týká pouze odemčených telefonů. Majitelé telefonů, které jsou uzamčeny na jednoho operátora budou muset počkat déle.

Nová aktualizace nabízí pro všechny tři zařízení bezpečnostní záplaty pro prosinec 2019 a má velikost 1,8 až 2 GB dle verze. Firmware je označován jako G96 * U1UEU7ZSL3 v případě Galaxy S9 a N960U1UEU3ZSL2 v případě Note 9. Ostré verze bychom se měli dočkat již v lednu příštího roku a to pro obě dvě zařízení.

Zkusíte Android 10 beta na Galaxy S9 či Note 9?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)