Telefony Galaxy S8 a Galaxy Z Flip dostávají dubnové bezpečnostní záplaty

galaxy z flip dubnove zaplaty

Máme za sebou polovinu dubna a Samsung již stačil aktualizovat hned několik svých telefonů a to nejen v rámci zabezpečení. Řada Galaxy S21 se dočkala vylepšení fotoaparátů a aktualizace obdržely také modely Galaxy Z Fold 2, Galaxy Note 10 a Galaxy Note 20 Ultra. Nyní se dostává také na starší řadu Galaxy S8, která získává dubnové bezpečnostní záplaty.

Galaxy S8 dostává dubnové bezpečnostní záplaty

Kromě Galaxy S8 a Galaxy S8+ dostává novou bezpečnostní aktualizaci také telefon Galaxy Z Flip. Web SamMobile informuje o tom, že je nyní k dispozici v Jižní Koreji a označuje se buď jako G950NKSU5DUD1 nebo G955NKSU5DUD1 v závislosti na tom, jaký model používáte. Samsung opravil hned 21 chyb a dalších 30 je opraveno přímo od Googlu. Je sympatické, že Samsung drží slovo a i starší telefony udržuje aktuální. Sice jen jednou za 4 měsíce, ale to není zas tak vážný problém.

galaxy s8 dubnové bezpečnostní záplaty

Co se týče Galaxy Z Flip, jeho aktualizace nese označení F700FXXS4DUD a objevila se dokonce už i v Německu. Pokud tedy některý z uvedených telefonů máte, zkuste aktualizace zkontrolovat v Nastavení > Aktualizace systému. V případě, že vám aktualizace již dorazila nám prosím dejte vědět do komentářů.

Jak často získává záplaty váš telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)