Galaxy S4 nemá FM rádio – většina uživatelů jej nepotřebuje, tvrdí Samsung

Samsung_Galaxy_S3_review_101-580-100

Samsung Galaxy S4 patří mezi přístroje, které svou výbavou představují současnou špičku ledovce moderních mobilních telefonů. Přesto stačí pohled do specifikací a zjistíme, že nová vlajková loď postrádá přijímač FM rádia. Je tomu skutečně tak nebo je někde chyba? Ruský web Hi-Tech.Mail.Ru se obrátil přímo na Samsung, který odpověděl. Dle oficiálního prohlášení společnost provedla průzkum, ze kterého vyplývá, že se většina uživatelů soustředí na moderní obsah (sociální sítě či Youtube), a přístroj je tak přizpůsoben především těmto uživatelům. Jinými slovy – většina uživatelů FM rádio ve smartphonech vůbec nevyužívá a Galaxy S4 jej tak může s klidem postrádat.

Samsung_Galaxy_S3_review_101-580-100

I když lze se Samsungem souhlasit, že FM rádio v mobilu není rozhodně masová záležitost, absence může spoustu lidí zamrzet. Je jasné, že téměř každý si ve svém přístroji schovává pěkný balík hudby v MP3 (či jiném formátu), sportovní přenosy či různá rádia mohou být ale dobrým zpestřením. Ovšem už ne pro uživatele Samsungu Galaxy S4.

Využíváte FM rádio ve svém mobilním přístroji?

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

galaxy s4 lollipop hlavni

Samsung Galaxy S4 začíná dostávat Android 5.0

TOP Jirka Pernica Jirka Pernica
1 min. uložit na později

Komentáře (65)