Galaxy S22 Ultra spatřen na fotografiích. Dočkáme se prý také 1TB varianty

galaxy s22 ultra

K oficiálnímu odhalení řady Galaxy S22 by mělo dle posledních informací dojít v únoru letošního roku. Nyní byl nejvyšší model, Galaxy S22 Ultra (nebo Galaxy S22 Note, o skutečném názvu se neustále spekuluje) spatřen hned na několika fotografiích, které nám odkrývají design zadní strany tohoto očekávaného smartphonu.

Galaxy S22 Ultra spatřen na fotografiích

Z fotografií není zcela patrné, zda se jedná o skutečný telefon nebo pouhou maketu. Osobně bychom se však přikláněli k druhé možnosti. To ale ničemu nevadí, jelikož můžeme konečně vidět, jak bude telefon ve skutečnosti vypadat. Zejména stříbrná verze vypadá dle našeho názoru velmi povedeně a všimnout si můžeme také zabudovaného slotu na S Pen.

V souvislosti s fotografiemi upozornil server SamMobile také na to, že Galaxy S22 Ultra bude k dostání také v 1TB variantě. Jihokorejský gigant naposledy představil telefon s touto kapacitou před dvěma lety, konkrétně šlo o Galaxy S10+.

Jak se vám design telefonu líbí?

Zdroj: SamMobile, Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)