Kapacity baterie a rychlosti nabíjení řady Galaxy S22 už nejsou tajemstvím

galaxy s22 plus render

V posledních týdnech slýcháme o chystané řadě Galaxy S22 stále častěji. V souvislosti s chystanými mobily jsme se hned několikrát dozvěděli o tom, že budou podporovat pouze 25W nabíjení, což je na vlajkovou loď v roce 2022 opravdu málo. Naštěstí to ale podle posledních informací nebude tak hrozné.

Řada Galaxy S22 má nabídnout až 45W nabíjení

Web nashvillechatterclass informoval jako první o tom, že se telefony Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra dočkaly certifikace DEMKO, což je dánský certifikační úřad. Z něj vyplývá hned několik informací, přičemž ta nejzajímavější se týká rychlosti nabíjení. Základní Galaxy S22 se podle něj žádného vylepšení nedočká a dostane stejné 25W nabíjení. Naopak varianty Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra dostanou podporou pro až 45W nabíjení.

Samsung Galaxy S22 Plus – Trailer

Samsung Galaxy S22 Plus - Trailer

Co se týče samotných baterií, základní model Galaxy S22 má pohánět 3700mAh baterie, Plus verzi 4500mAh a Ultra variantu pak dokonce 5000mAh baterie.

Jak rychlé nabíjení podporuje váš mobil?

Zdroj: SamMobile, nashvillechatterclass

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)