Řada Galaxy S21 se připravuje na příchod Androidu 12 s One UI 4

samsung galaxy s21 android 12 one ui 4

Minulý týden společnost Samsung vydala čtvrtou beta verzi One UI 4 založeném na Androidu 12 pro telefony řady Galaxy S21. Dnes jeden ze zástupců firmy sdělil, že jde o poslední verzi před ostrou aktualizací.

Samsung Galaxy S21 dostane jako první One UI 4

Příští firmware pro aktuální vlajkovou loď Samsungu tedy bude stabilní aktualizace, ačkoliv jsme zatím nedostali žádné datum vydání. Bylo nám pouze sděleno, že veškeré problémy, na které se přijde v beta verzi One UI 4 budou odstraněny firmwarem, který bude oficiální aktualizací. V případě, že se tedy nepřijde na žádné závažné chyby bychom se mohli dočkat velice brzy.

samsung galaxy s21 one ui 4

Jako první dostane nový systém řada Galaxy S21, následovat by měla řada Galaxy S20 a telefony Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3 a řada Galaxy Note20. očekávaný Galaxy S21 FE tedy zřejmě bude prvním systémem, který bude mít One UI 4 už po vybalení z krabičky.

Jak se na One UI 4 těšíte?

Zdroj: TizenHelp

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)