Samsung Galaxy S21 dostane funkci, po které mnozí toužili. O co jde?

Galaxy S21 Google objevit

Samsung Galaxy S21 dle všeho dostane funkci Google Objevit, po které mnozí toužili celé roky. Jedná se o skvělou funkci, která vám umožní rychle si projít na internetu obsah, který vás zajímá. Ještě pohodlnější však je, když je součástí domovské obrazovky a můžete na ní přejít jedním swajpnutím.

Galaxy S21 dostane Google Objevit

Funkce je prozatím dostupná na velice málo telefonů, jako jsou třeba Pixely od Googlu. Právě Samsung by ale měl být dalším v pořadí. Nedávno totiž na internetu uniklo video, které odhaluje design Galaxy S21, ovšem pokud jste pozorní, všimnete si ještě jedné věci. Dotyčný muž totiž na domovské stránce přejel prstem doprava, přičemž se ukázal právě kanál Google Objevit.

Tuto zprávu mezitím potvrdil i jeden z nejuznávanějších leakerů Max Weinbach. Ten tvrdí že řada Galaxy S21 dostane jako první Objevit od Googlu. Samsung tradičně na levé straně nabízí svůj Samsung Free, ovšem dle něj dostanou uživatelé na výběr, který z kanálů budou používat.

Jak se těšíte na tuto funkci?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)