Samsung omylem odhalil Galaxy S21 FE. Kdy se ho konečně dočkáme?

samsung galaxy s21 fe 5g

Samsung Galaxy S21 FE je telefonem, na který všichni netrpělivě čekáme už od srpna, kdy měl být původně představen. Jihokorejská firma dokonce uvažovala o tom, že telefon úplně zruší a to i přes fakt, že měla vyrobených několik tisíc kusů. Naštěstí se tak ale nestane a telefon by se měl objevit na pódiu poměrně brzy.

Galaxy S21 FE vyjde v lednu

Leaker Evan Blass informuje o tom, že se na webových stránkách Samsung UAE (United Arab Emirates) objevil název i fotografie telefonu Galaxy S21 FE, který se označuje jako SM-G990E/DS. Konkrétně šlo o stránku podpory a zelenou barevnou variantu telefonu. Telefon by měl být dle posledních informací odhalen v lednu na akci Galaxy Unpacked, jelikož trio telefonů Galaxy S22 bylo odloženo na únor.

Galaxy S21 FE zelený

Telefon má dostat 6,4″ AMOLED panel se 120Hz obnovovací frekvencí, pod kapotou by měl tikat čipset Qualcomm Snapdragon 888 a výdrž dostane na starost 4500mAh baterie. Otázkou však zůstává evropská cena.

Přemýšlíte o koupi Galaxy S21 FE?

Zdroj: phonearena 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)