Všechny tři modely Galaxy S20 spatřeny v benchmarku GeekBench

samsung galaxy s20

V populárním benchmarku GeekBench ve verzi 5.1 se objevují všechny tři telefony z chystané řady Galaxy S20. Jedná se převážně o modely pro americký a jihokorejský trh, jelikož jsou poháněny čipsetem Qualcomm Snapdragon 865. Chystaný Exynos 9830 bude tikat pouze v evropských modelech. Pokud toužíte po telefonu se Snapdragonem, budete si ho muset objednat ze zahraničí.

Ve všech čipsetům dopomáhá 12 GB operační paměti RAM. Benchmark uvádí nižší hodnotu, jelikož část RAM paměti je vyhrazena pro grafický akcelerátor. Skóre je pak v podstatě stejné u všech tří modelů, přičemž klasický Galaxy S20 je označován jako SM-G981, Plus verze jako SM-G986 a Ultra jako SM-G988. Písmeno N pak označuje jihokorejský model a písmeno U americký. Evropské modely se pak označují písmenem F, ovšem o nich není v benchmarku zmínka.

Další věc, které si lze všimnout je fakt, že jsou čísla vyšší, než obvykle. Pravděpodobně se tak jedná o 5G verze telefonů. Vlajková loď Galaxy S20 Ultra pak bude dostupná pouze v 5G verzi, ostatní však budou dostupné i v LTE. Ty jsou zaměřeny zejména na trhy, kde není síť nové generace dostupná.

Co říkáte na výsledek Galaxy S20 v GeekBench?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)