TOPlist

Máte Galaxy S20? Aktivujte si pomocí aplikace 96 Hz frekvenci

galaxy s20 obnovovací frekvence

Pokud máte Samsung Galaxy S20 tak jistě víte, že se jedná o vůbec první Samsung telefony podporující 120 Hz frekvenci. Na rozdíl od jiných telefonů s vysokými frekvencemi zde však neexistuje žádná střední cesta. Můžete si prostě vybrat, zda chcete používat 60 či 120 Hz režim. Tedy..oficiálně. Nyní se pomocí nové aplikace lze dostat na 96 Hz, takže by vám Galaxy S20 měl vydržet o něco déle.

Proč byste to vůbec měli dělat? Máte-li pocit, že se vám na 120 Hz frekvenci telefon rychle vybíjí a 60 Hz frekvence je zase příliš pomalá, jedná se o skvělý kompromis. Z vlastních zkušeností víme, že i těch 90 Hz bohatě stačí a obraz je pěkně plynulý. Tuto funkci lze povolit přes ADB, ale člen fóra XDA SatySatsZB vytvořil o něco pohodlnější řešení. Vytvořil totiž aplikaci, ve které lze mezi těmito režimy snadno přepínat.

Mějte však na paměti, že stejně jako u 120 Hz lze 96 Hz odezvu spustit pouze u Full HD + rozlišení. Na internetu jsme zatím nenašli informace o tom, kolik baterie tímto ušetříte, ovšem brzy se jistě někdo objeví. Nebo to zkuste sami a napište nám do komentářů.

Zkusíte 96 Hz frekvenci na Galaxy S20?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)