Uniká údajné ochranné sklo na Galaxy S11. Co prozrazuje?

galaxy s11 ochranné sklo spekulace

O chystané vlajkové lodi – Samsungu Galaxy S11 toho víme každý týden více. Stále totiž přicházejí nové spekulace, přičemž minulý týden jsme mohli spatřit první rendery všech tří verzí včetně rozestavění fotoaparátů a test v benchmarku GeekBench. Nejnovějším přírůstkem do rodiny těchto spekulací je ochranné sklo pro Galaxy S11.

To ukazuje tenké rámečky okolo displeje i výřez selfie kamerky na stejném místě, jako v případě Galaxy Note 10. Rámečky se zdají být v porovnání právě s Notem 10 užší. Okolo nich má být pak 6,7″ Dynamic AMOLED displej s rozlišením QHD + a obnovovací frekvencí 120 Hz. Menší varianta S11e bude pravděpodobně disponovat 6,4″ panelem s Full HD + rozlišením a S11 + má mít 6,9″ displej s QHD + rozlišením. Všechny tři modely budou mít zabudovanou čtečku otisků prstů v displeji a tlačítka pro změnu hlasitosti na pravé straně.

galaxy s11 ochranné sklo displej

Co se týče hardwarové výbavy, nalezneme zde nejnovější čipset od Samsungu. Exynos 9830 disponuje hned osmi jádry, přičemž nabídne dvě extrémně výkonná jádra Cortex A76, čtyři úsporná jádra Cortex-A55 a dvě vlastní jádra Exynos M5. Vlajková loď bude představena již v únoru na MWC 2020 v Barceloně.

Co říkáte na ochranné sklo pro Galaxy S11?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)