Galaxy S10 Lite spatřen na oficiálních stránkách společnosti. Blíží se jeho příchod?

galaxy s10 lite

Nedávno jsme vás informovali o tom, že je příchod Galaxy S10 Lite na spadnutí. Od té doby uplynul již měsíc a kolem telefonu se mlčelo. Žádné nové spekulace ani oficiální představení. Včera se však na oficiálním francouzském webu společnosti Samsung objevilo modelové číslo chystaného telefonu.

Na stránkách francouzské podpory se objevilo modelové číslo SM-G770F/DS a pokud na ní zavítáte, i nyní ho tam uvidíte. Firma jej zřejmě neplánuje odstranit což zřejmě znamená, že je příchod telefonu blízko. Dá se předpokládat, že Samsung bude chtít stihnout telefon představit jako ideální dárek pod stromeček.

galaxy s10 lite francouzsky web

Co se týče hardwarové výbavy, neměl by oproti svým dražším a starším bratrům nijak výrazně zaostávat. Pod kapotu se dostane nejvýkonnější čip od Qualcommu – Snapdragon 855, kterému má sekundovat 8 GB operační paměti RAM. Telefon má dále disponovat 6,7″ Super AMOLED displejem s Full HD+ rozlišením a chybět nemá ani trojice fotoaparátů, kterou můžeme znát ze standardní Galaxy S10.

Jak se vám zatím zamlouvá Galaxy S10 Lite?

Zdroj: sammobile.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)