Příchod Galaxy Note 10 Lite zřejmě potvrzen skrz GeekBench

galaxy note 10 lite

Nedávno jsme vám psali o tom, že jihokorejský gigant Samsung zřejmě připravuje Lite verze telefonů Galaxy S10 a Galaxy Note10. Přesto, že společnost nevyrábí Lite verze několik let nyní přichází poměrně důvěryhodná zpráva o tom, že je druhý jmenovaný blízko představení. V populárním benchmarku GeekBench se totiž objevil chystaný Galaxy Note 10 Lite.

Telefon je označen jako SM-N770F, z čehož můžeme vyčíst poměrně hodně informací. To, že se jedná o zcela nový telefon z rodiny Galaxy Note potvrzuje fakt, že se zde nachází písmenko N a také že jsou předchozí modely jsou označovány vždy jako SM-N9xxx. Je také zajímavé, že je na konci písmeno F, což je typické pro globální zařízení s podporou jedné SIM karty. To znamená, že by mohl být nový Galaxy Note představen pro všechny větší trhy.

galaxy note 10 lite geekbench

Zařízení běží na čipsetu Exynos 9810, který debutoval v Galaxy Note 9. Je postaven na 10nm procesu a přesto, že se už nemůže porovnávat s těmi nejlepšími stále nabídne slušný výpočetní výkon, který stačí 99 % uživatelů.

Co říkáte na to, že bude v Galaxy Note 10 Lite tikat Exynos 9810?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)