Galaxy Note 10+ Aura Blue dle všeho míří do Evropy

galaxy note 10 + aura blue

Společnost Samsung poslední dobou šachuje s barvami nových telefonů velmi divným způsobem. Zejména pak pokud jde o vlajkové lodě. Nejlepší příklad lze ukázat na nejnovějším Galaxy Note10, kdy barva Aura Blue není k dispozici pro klasický Note, nýbrž jen pro jeho větší variantu Galaxy Note10+.

A to není všechno. Tuto barevnou variantu si můžete totiž objednat pouze z e-shopu Best Buy či z oficiálního Samsung storu. Proč? To nikdo neví. Dobrou zprávou je, že e-shopy v Německu a Rakousku začínají variantu Aura Blue taktéž nabízet. To naznačuje, že se tato varianta dočká evropské verze a i tato (za nás nejhezčí) barva si udělá cestu přes velkou louži.

V Galaxy Note 10+  tiká nejnovější Exynos 9825, který je vyráběn pomocí 7nm technologie. Jedná se o 64bitový osmijádrový procesor s maximální frekvencí 2,7 GHz, kterému s výkonem pomáhá grafický čip Mali-G76 MP12. Paměť RAM se pak zastavila na kapacitě 12 GB a můžeme si vybrat z variant 256 či 512 GB. Telefon se taktéž může pochlubit skvělým fotoaparátem. Primární čočka má rozlišení 16 megapixelů a disponuje světelností f/2,2, přičemž ji doplňuje teleobjektiv s rozlišením 12 megapixelů a světelností f/2,4 a poslední čočkou je 2x optický zoom s rozlišením 12 megapixelů a světelností f/2,1. Galaxy Note10 + navíc nabízí ToF kamerku.

Líbí se vám Galaxy Note 10+ v Aura Blue?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)