Samsung Galaxy M12 zaujme 7 000 mAh baterií a velkým displejem

samsung velká baterie

Na konci října jsme vás informovali o nadcházejícím telefonu Galaxy F12, ovšem dle úniků se chystá i další model. Má nést název Samsung Galaxy M12 a disponovat má hned 7 000 mAh baterií. Označení je v případě obou modelů velmi podobné – SM-M127F a SM-F127G což znamená, že bude tělo totožné a rozdílný bude pouze hardware.

Chloubou Galaxy M12 bude 7 000 mAh baterie

Klíčovým prvkem telefonu bude jistě 7 000 mAh baterie, která bude zřejmě stejná, jakou jihokorejský gigant používá u modelu Galaxy M51. Co se týče ostatních specifikací, dle SamMobile má přední stranu pokrývat 6,7″ LCD panel a na zadní straně budu čtyři fotoaparáty. Již z těchto specifikací si lze odvodit, že půjde o pořádný kus mobilního zařízení a nic pro milovníky kompaktních rozměrů.

Zadní strana telefonu má být potexturovaná tak, aby se v ruce držela co nejlépe. Na spodní straně pak nechybí audio jack, USB-C konektor nebo hlasitý reproduktor. Na pravé straně pak nalezneme power tlačítko se čtečkou otisků a ovládání hlasitosti. Na levé pak šuplík na SIM kartu. Samsung má telefon odhalit během následujících týdnů.

Koupili byste si takový telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)