Samsung Galaxy M12 dostane 7 000 mAh baterii. Cena by neměla být vysoká

samsung velká baterie

Samsung pracuje dle všeho na modelu Galaxy M12, který by měl dle nejnovějších informací dostat hned 7 000 mAh baterii. Stále se spekuluje o tom, zda bude mít model označení M12, F12, nebo F12s. To však není až tak podstatné. Začátkem listopadu leaker @OnLeaks zveřejnil 3D rendery, které poskytují spoustu dalších informací.

Galaxy M12 dostane 7 000 mAh baterii

Tak například víme, že designově je telefon velice podobný již existujícímu Galaxy A42 5G. Displej bude mít úhlopříčku 6,5″ a bude se jednat o LCD panel. Čtečku otisků prstů můžeme očekávat tradičně na boku telefonu. Rozlišení nemá být nic moc, konkrétně má jít o HD+ zobrazení, to by se však mohlo pozitivně projevit právě na baterii. Celkové rozměry telefonu činí 163,9 x 75,9 x 8,9 mm. Telefon bude tak o něco tenčí, než model Galaxy M51, což byl vůbec první telefon od Samsungu se 7 000 mAh akumulátorem.

Zadní strana ničím zvlášť nepřekvapí, disponuje čtvercovým fotoaparátem, ovšem podrobnosti o snímačích neznáme. Potěší také přítomnost audio jacku a USB-C. Telefon by měl na trh přijít v lednu tohoto roku a jeho cena by neměla překročit 5 000 korun.

Co říkáte na tento telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)