Do Galaxy A71 konečně míří nadstavba One UI 2.5. Už ji máte?

telefon samsung galaxy a71

Společnost Samsung vydala aktualizaci na One UI 2.5 pro řadu telefonů a nyní se dočká také letošní Galaxy A71. Kromě funkcí, které jsou pro tuto nadstavbu typické můžeme počítat také s říjnovými bezpečnostními záplatami.

Verze One UI 2.5 přináší na tento telefon vyšší střední třídy funkce jako sdílení SOS polohy, ale vylepšení se dostalo i na aplikaci fotoaparát nebo Samsung klávesnici. Za zmínku stojí rovněž Bitmoji samolepky pro Always-On displej. Aktualizaci nese označení A715FXXU3ATI8 a má velikost asi 1 GB.

galaxy a71 one ui 2.5

Server SamMobile informuje, že je aktuálně je k dispozici již v desítkách zemí jako je Německo, Švýcarsko, Polsko nebo USA. To, zda je dostupná i v České republice bohužel nemáme možnost otestovat. Pokud tedy telefon máte, zkuste zkontrolovat aktualizaci skrz Nastavení > Aktualizace softwaru a dejte nám prosím vědět do komentářů.

Už máte One UI 2.5 na Galaxy A71?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)