Populární Galaxy A52 dostává foto funkce z vlajkové řady Galaxy S21

Galaxy A52 aktualizace fotografické funkce

Zatím nejnovější řada vlajkových telefonů Samsung nese označení Galaxy S21 a tradičně s sebou přinesla mimo jiné i vylepšené špičkové fotoaparáty. A s nimi související vychytávky na straně aplikace fotoaparátu. Několik týdnů po této sérii pak byl představen model Galaxy A52. Nástupce jednoho z nejprodávanějších mobilů světa Galaxy A51. Tyto dva světy se nyní střetávají, neboť do telefonu Samsung Galaxy A52 míří aktualizace, která přináší právě některé fotografické funkce z řady Galaxy S21.

Galaxy A52 aktualizace fotografické funkce changelog

Aktualizační balík, který má cca 415 megabajtů, zaznamenali nyní například uživatelé v Indonésii. Kromě běžných oprav systému a obecných vylepšení pro focení se mohou uživatelé těšit třeba na tři nové efekty pro focení v portrétovém módu. Jde konkrétně o položky high-key mono, low-key mono a backdrop effect. Poslední jmenovaný má v české verzi systému název Pozadí. Jeho úkolem je nechat hlavní objekt plnobarevný a z pozadí barvy naopak ubírat. Není jisté kam a kdy aktualizace nesoucí nové fotografické funkce do Galaxy A52 dál vyrazí, ale můžete se po ní postupně poohlížet. Třeba už je pro vás k dispozici.

jak často využíváte portrétní mód na mobilu?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek