Futuristický telefon Vivo Apex 2019 nemá tlačítka, konektory ani otvor pro reproduktory. Představí se za dva dny

vivo apex 2019

Již za dva dny uvidíme údajně revoluci v chytrých telefonech. Čínská společnost Vivo představí futuristický telefon Apex 2019. Ten je specifický v tom, že má minimalistický bezrámečkový design a nemá vůbec žádné konektory, tlačítka ani jiné otvory například pro reproduktor. Lidé, kteří jej měli v ruce, telefon popisují jako kovové mýdlo. Nyní se na internet dostaly i první rendery a krátké video.

Vivo Apex 2019 bude unikátní telefon, který se jen tak nevidí

Oficiální představení telefonu je naplánováno na 24. ledna, tedy za dva dny. Zajímavé je, že po téměř celou dobu k tomuto telefonu nebyly žádné výraznější spekulace nebo úniky. Tedy až do včerejšího dne. Díky videu a renderům můžeme chystaný telefon vidět v plné parádě.

Vivo Apex 2019 in Real – Promo Video – Really no buttons

Vivo Apex 2019 in Real - Promo Video - Really no buttons

A opravdu z nich můžeme vidět to, co se slibuje. Tedy telefon s minimálními rámečky a minimalistickým designem, který nebudou rušit žádné prvky jako tlačítka, otvory pro reproduktor, usb-c konektor, sluchátkový 3,5mm audio konektor apod. A dokonce se nedostalo ani na selfie kameru. Vidět můžeme také, že bude mít poměrně dost zaoblená záda. První lidé, kteří telefon měli v ruce, jej popisují jako kovové mýdlo. To nasvědčuje i tomu, že bude poměrně kluzký. Nicméně po designové stránce vypadá opravdu dobře.

Myslíte si, že Vivo Apex 2019 bude mít i úspěch?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)