Fotoaparát Google 8.8 je tu. Přináší vylepšený noční režim

Fotoaparát Google 8.8

Společnost Google minulý týden oznámila nový Pixel Feature Drop s některými zajímavými funkcemi a nyní vydává také novou verzi aplikace Fotoaparát Google 8.8, která přináší rychlejší noční režim a možnost nastavení délky expozice.

Fotoaparát Google 8.8 nabízí pro starší Pixely volbu délky expozice. V pravém dolním rohu si můžete všimnout kolečka, které můžete nastavit na 1 až 6 sekund v závislosti na tom, zda upřednostníte rychlejší focení, nebo rychlejší vyfocení snímku. Tuto možnost znají moc dobře majitelé posledních Pixelů, ve kterých je od začátku. Zároveň se zkrátila také doba pro pořízení kvalitního snímku, pokud necháte režim v automatice. Aktualizace se šíří postupně, takže může nějakou dobu trvat, než se dostane i na váš model.

Fotoaparát Pixel
Fotoaparát Pixel

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už máte Fotoaparát Google 8.8?

Zdroj: PhoneArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)