Užitečná funkce aplikace Fotky Google míří na další Android telefony. Máte ji k dispozici?

fotky google zamčená složka

Telefony Google Pixel byly vůbec prvními mobily, které získaly funkci zabezpečená složka v aplikaci Fotky Google. Pomocí ní si můžete zamknout fotografie a videa na kód či otisk prstu. Google však slíbil, že se tato funkce dostane časem i do dalších Android telefonů, což začal před nějakým časem plnit. Nyní je však funkce dostupná na dalších telefonech.

Fotky Google nabízejí zamčenou složku dalším Android telefonům

Funkce zamčená složka se nyní začíná objevovat na jiných telefonech značky Oppo, OnePlus či Samsung. U některých mobilů vám dokonce vyskočí notifikace o tom, abyste si svou složku nastavili. V době psaní článku jsme však funkci na telefonu Samsung Galaxy A52s 5G stále dostupnou neměli, což se ale může brzy změnit.

Locked Folder Keeps Your Sensitive Photos and Videos Hidden – Pixel Feature Drop

Locked Folder Keeps Your Sensitive Photos and Videos Hidden - Pixel Feature Drop

Pokud obsah do složky přidáte, vymaže se vám z cloudu a pokud jej odeberete, do cloudu se vám znovu přidá. Chcete-li se o této funkci dozvědět více, mrkněte na náš návod.

Jak často skrýváte své fotky?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)