TOPlist

Hezčí video po jednom kliknutí? Fotky Google čeká úžasná novinka

fotky google automaticka uprava videa
  • Fotky Google se dočkají vynikající novinky pro lenochy a méně technicky zdatné
  • Citelně usnadní úpravu videí, na jedno kliknutí jim zvýší kvalitu
  • Automaticky se nastaví optimální jas, kontrast a další parametry

Zatímco některé aktualizace Google aplikací jsou víceméně úplně k ničemu, jiné přidávají velmi atraktivní funkce. V jednom z budoucích updatů Fotek Google bychom se měli dočkat skvělé vychytávky, která nám snadno pomůže vylepšit video. Uživatelsky pořízené záběry by s ní mohly dosahovat daleko vyšší kvality, i když je aplikací prožene někdo, kdo není příliš technicky zdatný.

Jak upozornil uznávaný dataminer AssembleDebug ve svém článku pro portál Android Authority, Fotky Google se v sekci pro úpravu videa dočkají tlačítka s ikonkou kouzelné hůlky (vedla tlačítka pro stabilizaci), která nám video na jedno kliknutí sama zkrášlí, aby působilo povedeněji.

Fotky Google automatická úprava videa

Google Photos
Google Photos

Funkce, jež zatím není dostupná pro všechny a dataminerovi se ji podařilo najít ve verzi 6.81.0.628906483, se automaticky postará o úpravu jasu, kontrastu, saturace a dalších parametrů. Proces samotný sice zabere nějakou chvíli – a doba čekání samozřejmě naroste s délkou samotného videa – ale i tak by mělo vše zabrat méně času, než kdybychom si záběry upravovali sami. Na ukázku, srovnávající video před vylepšením (vlevo) a po něm (vpravo), se můžete podívat níže.

Jakmile se automatické úpravy aplikují, bude možné uložit kopii videa. Pak už bude jen na vás, na jakou sociální síť jej umístíte či kterému známému jej zašlete. Zatím se však s vámi bohužel nemůžeme podělit o to, kdy Google funkci spustí pro širokou veřejnost – tahle konkrétní informace totiž zůstává neprozrazena.

Jakou funkci v aplikaci Fotky Google používáte nejčastěji?

Zdroj: Android Authority

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)