Fotky Google nabízejí pokročilé úpravy snímků na webu

Fotky Google nové úpravy editace na webu

Společnost Google před několika hodinami oznámila zajímavou novinku, která se týká její populární služby na uchovávání a úpravu fotek a videí. Nástroj Fotky Google začíná ve webové verzi nabízet další pokročilé možnosti právě pro úpravy snímků. Na počítači s velkým monitorem a myší je díky této změně možné pohodlněji používat hned pět různých typů editace. Mezi podmínky však mimo jiné patří aktivní předplatné Google One.

Fotky Google nabízí nové úpravy na webu

  • Portrait light: Můžete měnit polohu a jas světla na portrétech osob
  • Blur: Můžete měnit styl a intenzitu rozmazání pozadí
  • Sky: Můžete vybrat z několika palet a upravit barvu a kontrast oblohy
  • Color focus: Můžete desaturovat pozadí, ale ponechat barevné popředí
  • HDR: Můžete zvýšit jas a kontrast celého snímku a získat vyváženější fotografii

Pokud chcete zmíněné editační nástroje začít na webu používat, budete kromě zmíněného předplatného potřebovat také zařízení s minimálně 4GB RAM a aktualizovaný prohlížeč Chrome.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které další úpravy byste uvítali ve Fotkách na webu?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)