Fotky Google přidávají nové možnost pro tisk snímků

Fotky Google tisk nové možnosti formáty doručení

Populární Google aplikace Fotky dostává v těchto dnech nové možnosti pro tisk jednotlivých snímků a jejich doručení. Prozatím uživatelé v USA a v Japonsku budou mít po nejbližší aktualizaci přístup k několika novým formátům pláten a přibydou mimo jiné i další velikosti fotek, které mohou být doručeny až domů. Ke stávajícím rozměrům 4×6, 5×7 a 8×10 palců se u digitálního tisku přidají velikosti 11×14, 12×18, 16×20 a dokonce i 20×30 palců. Některé z těchto formátů se dají nechat zhotovit i na počkaní v obchodech jako Walmart nebo CVS.

Google Photos
Google Photos

Vznikla také nová nabídka pro tisk na plátno. A to na velikosti 8×10, 16×16, 20×30, 24×36, 30×40 a 36×36 palců. Fotoknihy (které jsou v tuto chvíli k dispozici i v České republice) mají nabídku stejnou. Dále jsou dostupné v pevné i měkké vazbě za cenu od 330 Kč. V USA dále v aplikaci Fotky Google funguje také služba Premium prints, která uživatelům za poplatek cca 150 Kč posílá každý měsíc 10 vybraných fotek.

Jak často tisknete fotky pořízené mobilem?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)