TOPlist

Fotky Google už mají oficiálně i v ČR nové výhody pro platící

Fotky Google One funkce ČR oficiální oznámení kouzelný zmizík HDR

V průběhu několika posledních měsíců společnost Google zavedla řadu zajímavých funkcí do své aplikace Fotky, které jsou určeny pro uživatele balíčků Google One. Předplatitelé mají přístup nejen k většímu cloudovému úložišti nebo VPN připojení (v některých zemích), ale i k editačním a dalším nástrojům právě ve Fotkách. Ačkoli jsme vás snad o všech těchto vychytávkách již informovali a nějakou dobu už většina funguje i v ČR, až nyní, alespoň v našem případě, Google všechny tyto funkce oznámil skrze e-mail v češtině jako kompletní balík novinek.

„Jako předplatitel Google One teď získáváte ještě víc nástrojů úprav v aplikaci Google Photos pro Android a iOS, například kouzelný zmizík nebo HDR. Vaše oblíbené vzpomínky s nimi hned ožijí,“ píše společnosti v e-mailové zprávě, která tím oficiálně představuje funkce v ČR. Níže přidáváme výhody popsané tak, jak je Google v češtině uvedl. Patrně poprvé zde v našem jazyce zazní název „Kouzelný zmizík“, což je populární Magic eraser. Jeho české jméno jsme v roce 2021 trefili přesně.

  • Kouzelný zmizík: Nenechte si perfektní fotku kazit rušivými prvky. Stačí párkrát klepnout kouzelným zmizíkem a hned z pozadí odstraníte nežádoucí předměty i lidi. Kouzelný zmizík má i funkci maskování, kterou můžete barvy a stínování objektů změnit tak, aby přirozeně splývaly se zbytkem fotky.
  • HDR: Efektem HDR vylepšíte jas a kontrast na fotkách i videích.
  • Nové styly v editoru koláží: Odemkněte si všechny styly a vytvářejte ze svých oblíbených fotek osobité koláže, které se dají sdílet.
  • Bezplatná doprava na objednávky z obchodu s tisky: Když své digitální vzpomínky proměníte ve fotoknihy, plátna nebo jiné tiskové produkty, máte na vybrané objednávky z obchodu s tisky dopravu zdarma. PS: Google dále upozorňuje, že bezplatná doprava na objednávky z Fotek je dostupná po dosažení určité minimální výše objednávky. Podrobnosti se dočtete v Informacích k využití výhod.
Google Photos
Google Photos

Všechny zmíněné výhody se týkají pouze mobilní aplikace Fotky. Zatím nejsou dostupné na webu a ani v jeho mobilní verzi.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Také vám tento e-mail dorazil? Nebo už někdy dříve?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)