Fotky Google se možná dočkají návratu funkce, která nám chyběla

fotky google hamburger menu

Google se svým novým designovým jazykem Material You neupravil svůj systém a aplikace pouze kosmeticky, ale nalezneme v nich spoustu prvků, které jsou jiné. Jako příklad můžeme uvést oblíbené “hamburger menu”, které zmizelo (nejen) z aplikace Fotky Google již před dvěma lety.

Vrátí se letos oblíbené tlačítko?

Uživatel s přezdívkou @PrajjwalPorwal se na svém Twitteru pochlubil screenshotem, na kterém můžeme vidět právě tuto nabídku. Poté, co aplikaci restartoval mu možnost zmizela a rovněž poznamenal, že když na ni klepnul, nic se nestalo. Zatím tedy není jasné, zda se jedná o chybu nebo se můžeme těšit na návrat tohoto populárního tlačítka.

Google možná zjistil, že byla zavrhnutí oblíbeného menu chyba. V únoru ji totiž přidal do aplikace Zprávy Google, kde dříve nebyla. Je tedy možné, že se v letošním roce dočkáme návratu funkce, kterou mělo v oblibě spoustu uživatelů systému Android.

Ocenili byste návrat této nabídky?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)