Ještě nemáte dost chatovacích nástrojů? Zkuste Fotky Google

chatování v aplikaci Fotky Google

Pokud jste náhodou měli pocit, že už je svět chytrých telefonů dostatečně zahlcený všemožnými platformami pro chatování, Google se rozhodl vás vyvést z omylu. Pro mnohé uživatele by bylo vhodnější jejich počet nějak omezovat, ale americký gigant se rozhodl na toto pole vstoupit s další možností. Nejde o úplně novou službu, ale o rozšíření jedné z nejpoužívanějších. Společnost se spouští chatování v aplikaci Fotky Google.

Během několika málo hodin se jedná už o druhou zásadní novinku kolem tohoto fotografického úložiště. Nedávno jsme informovali o tom, že do něj můžete nahrávat fotky z Facebooku. K čemu nám ale bude ve Fotkách Google chatování? Firma to vysvětluje potřebou podělit se okamžitě o pořízené snímky. K možnostem sdílení celých alb se Google rozhodl přidat přímo chatovací funkci. “Už dříve jste mohli vložit fotku do alba a to celé sdílet, ale vnímáme, že uživatelé chtěli i jednodušší řešení. Nyní je možné soubory posílat v přímé komunikaci jiným lidem,” vysvětluje firma na svém blogu.

V soukromé komunikaci bude možné obsah i komentáře lajkovat. Fotky a videa ze zpráv bude možné také ukládat k sobě do zařízení. Google závěrem přiznává, že se touto novinkou nesnaží nahradit ostatní komunikační platformy. Pro případy snadnějšího sdílení pořízených záběrů by si mohla funkce najít své věrné uživatele.

Fotky Google
Fotky Google

Vyzkoušíte chatování v aplikaci Fotky Google?

Zdroj: blog Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)