Jsou dosavadní chytré hodinky hračky? Fossil to možná změní

101315-Fossil-Smartwatch-13

O partnerství amerického výrobce šperků a hodinek Fossil s technologickou společností Intel jsme vás již informovali, produktem této spolupráce pak měli být chytré hodinky, na které nás výrobce postupně nalákával fotkami avšak bez podrobnějších informací. Nyní výrobce oficiálně představil svou řadu chytrých zařízení Fossil Q. Ta zahrnuje nejen hodinky s Android Wear Fossil Q Founder, ale také běžné hodinky doplněné o možnost notifikací a sledování fyzické aktivity Q Grant. Vedle dvojice hodinek pak Fossil představil také chytré náramky pro muže (Q Reveler) a ženy (Q Dreamer).

Fossil Q

Bohužel, technickými parametry hodinek Fossil Q Founder se výrobce zatím nepochlubil, měly by však obsahovat blíže nespecifikovaný chipset z dílny společnosti Intel. Jedno je však jisté už nyní, bude se jednat o jedny z nejvíce elegantních hodinek s Android Wear a minimálně svým vzhledem by mohly zatopit i novým Moto 360 či netrpělivě očekávaným Huawei Watch. Se svými konkurenty by však mohl Fossil bojovat nejen vzhledem, ale i cenou, základní varianta hodinek Fossil Q Founder s koženým páskem totiž zákazníky vyjde na 275 $ (cca 6 800 Kč), pokud se obejdete bez Android Wear a stačit vám budou “jen” chytré hodinky s mechanickým strojkem Q Grant, připravte si 175 $ (cca 4 300 Kč), chytré náramky Q Reveler a Q Dreamer pak výjdou na 125 $ (cca 3 100 Kč).

Produkty z nové řady Fossil Q příjdou na trh do konce října, zda se podívají i mimo domovské Spojené státy však momentálně není známo.

Jak se vám produkty z řady Fossil Q líbí?

 

Zdroj: PhoneArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)