Forza Street vychází na Android. Stáhnout ji můžete již dnes

forza street android

Poté, co byla hra Forza Street spuštěna pro systém Windows 10 před dvěma lety se dlouho spekulovalo o tom, že se dostane také na mobilní telefony. A to se nyní plní, jelikož je k dispozici jak pro Android, tak pro iOS. Hra zaujme parádní grafikou, ovšem nečekejte závodní hru se vším všudy. Jedná se spíše o takový interaktivní filmový zážitek, nežli plnohodnotnou závodní hru či simulátor.

Forza Street je Free-to-play a nabízí nákupy přímo ve hře. Setkáme se zde se vším, co je nám tak známo pod brandem Forza. Tedy, až na tu podivnou hratelnost, která by mě jako fanouška série hodně zklamala. Tradičně však můžeme čekat obrovský katalog těch nejlepších, nejlegendárnějších či nejžádanějších automobilů na světě. Pokud máte hru navíc nainstalovanou i na Windows 10, můžete si ji skrz Xbox Live propojit a hrát tak pod jedním účtem. Herní postup se samozřejmě ukládá.

Forza Street Mobile Launch Trailer

Forza Street Mobile Launch Trailer

Všichni hráči získají zdarma vůz Ford GT, pokud si ji stáhnou během prvních třiceti dní. Majitelé telefonů Samsung Galaxy mají k dispozici další bonusy. Hru můžete zdarma stáhnout na Google Play, Samsung Galaxy Store či App Store.

Forza Street: Tap Racing Game
Forza Street: Tap Racing Game

Vyzkoušíte hru Forza Street?

Zdroj: androidcentral.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)