Fortnite funguje i na levnějších telefonech. Xiaomi vydalo speciální aktualizaci

fortnite xiaomi levne telefony redmi note 7 pro

Fortnite je stále obrovským hitem, počet hráčů je vysoký. A to i díky nedávnému rozšíření na mobilní telefony. Jedná se ale o poměrně náročnou hru, která vyžaduje většinou prémiové telefony. Xiaomi nyní ukazuje, že by Fortnite mohl fungovat na levnějších telefonech. Společnost vydala speciální aktualizaci pro Xiaomi Redmi Note 7 Pro, která se zaměřuje na podporu hry Fortnite.

Kvůli hře Fortnite vydalo Xiaomi speciální systémovou aktualizaci

Telefon Xiaomi Redmi Note 7 Pro pohání Snapdragon 675, což je čipset pro střední třídu a výkonově se nedá rovnat s prémiovými mobily. Nebylo tak velkým překvapením, že tento telefon nepodporuje náročnou 3D hru Fortnite.

xiaomi redmi note 7 pro predstaveni

A pravděpodobně by ji ani nadále nepodporoval, nicméně konkurence v podobě Realme vydala v této cenové kategorii mobil Realme 3 Pro, který rovnou podporuje Fortnite. A ostatně na tom postavili i část marketingu. Hodně lidí totiž slyší na to, že si můžou zahrát Fortnite na telefonu za v přepočtu 6 tisíc.

Xiaomi o tyto potenciální kupující nechtělo přijít, tak společnost nedávno oznámila rovněž podporu pro tuto hru a spolupráci přímo s Epic Games, což jsou vývojáři tohoto hitu. Podpora měla přijít v podobě aktualizace. První majitelé telefonů Redmi Note 7 Pro se dočkali včera. V aktualizaci MIUI V10.2.10.0 přichází právě podpora oblíbené hry. V budoucnu se zároveň dá očekávat, i podpora pro další levnější Xiaomi telefony s čipsetem Snapdragon 675.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Koupili byste si telefon kvůli podpoře nějaké hry?

Zdroj: fonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)