Menu

Ford chce komunikovat s Android systémem

Ford se rozhodl použít systém Android do svých vozů ke zlepšení komunikace řidiče se systémy uvnitř auta. Americká automobilka vydala program Ford OpenXC SDK pro Android vývojáře. Jedná se o program, který by měl umožnit přístup ke všem senzorům a údajům ve vašem voze. Otevřený program by měl vývojářům umožnit napsat aplikace, které si například majitel vozu nahraje do svého chytrého telefonu a laicky řečeno, jednoduchým způsobem získá přehled například o stavu oleje v motoru, spotřebě vozu a sbírání GPS dat. Slavná automobilka tyto informace představila na právě končícím veletrhu CES v Las Vegas. Krok je to logický a rozumný. Dnešní vozy mají velké množství procesorů a aplikací, která sbírají data o o všech technologiích skrytých pod kapotou. Uživatelům taková aplikace určitě přinese větší přehled a jednodušší přístup k informacím.

 

 

Zdroj: http://www.androidauthority.com

 

Komentáře

Bobo

Bobo

11.1.2013 12:59

Proč některé články (třeba tento) nejsou vidět na úvodní stránce https://www.svetandroida.cz/? Jak se k nim máme proklikat jinak, než třeba přes RSS?

asdf

asdf

11.1.2013 13:28

Ford chce komunikovat s Android systémem
Toto není napsáno čeština jazykem.

Když tak:
Ford chce komunikovat se systémem Android.

Bobo

Bobo

11.1.2013 15:07

Dík za opravu, i když bez odpovědi. A dejte si na to zařazování do kategorií pozor, je docela škoda napsat článek, který pak není vidět, ne? ;)

RSS (komentáře k článku)